Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Τορπέντο Ζόντινο 10 Ιουλίου 2022

10 Ιουλίου 2022, 19:00
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μπρεστ

Andrey Prokopyuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Michail Kozakevich
τ 6 -9
Aleksey Vasilyev
τ 0 0
Gleb Tretsiak
τ 0 0
Munashe Garananga
α 11 2
Αντρέι Σεμρούκ
α 11 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 11 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 11 0
Vladislav Yasyukevich
α 10 1
Vadim Milyutin
α 6 0
Vladimir Shcherbo
α 6 0
Vladislav Krivitskiy
α 5 0
Ilya Bogdanovich
α 0 0
Aleksandr Bulychev
μ 12 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 10 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 9 0
Vladislav Sugak
μ 8 1
Tsepenkov Kirill
μ 6 0
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Maksim Kovalchuk
μ 4 0
Dmitry Lesnyak
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 11 0
Sergey Lynko
ε 10 0
Daniil Pavlov
ε 8 0
Pavel Satsuk
ε 8 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Maksym Artemchuk
ε 1 1
Aleksandr Shestyuk
ε 0 0
Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 8 -7
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 4 -9
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 10 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 10 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 8 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Dmitriy Yashin
α 6 0
Alexander Chizh
α 5 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 12 1
Vadim Pobudey
μ 12 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 11 0
Lipe Veloso
μ 10 0
Anton Kovalev
μ 9 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 8 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 7 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 6 1
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 12 2
Valeriy Gorbachik
ε 11 2
Kirill Kirilenko
ε 9 0
Shakhrom Samiev
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
22.08.21
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
07.11.20
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.07.19
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
31.03.19
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
16.09.18
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
06.05.18
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.10.17
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
0
16.06.17
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
03.07.22
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Η
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Τορπέντο Ζόντινο
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 4 1 24:6 28
Ενερτζέτικ-BGU
13 8 3 2 26:10 27
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Μινσκ
13 7 1 5 22:20 22
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
7
Νέμαν
13 4 7 2 17:14 19
8
Gomel
13 5 4 4 15:14 19
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
13 2 4 7 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Ντιναμό Μπρεστ
13 1 4 8 9:22 7
16
Dnepr
13 1 3 9 12:28 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 10:2 11
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Μινσκ
5 3 0 2 11:10 9
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
7
Gomel
5 2 3 0 5:3 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 8:2 8
9
Νέμαν
5 1 4 0 6:4 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
12
Dnepr
5 1 1 3 8:11 4
13
Βιτέμπσκ
5 1 0 4 3:6 3
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 0 4 2:9 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
16
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:4 10
6
Gomel
6 3 1 2 5:4 10
7
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
6 1 2 3 4:8 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
6 1 0 5 5:13 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 10:3 13
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Μινσκ
6 2 1 3 11:13 7
12
Νέμαν
6 1 4 1 7:6 7
13
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Ντιναμό Μπρεστ
6 1 0 5 3:10 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;