2:2
Ντιναμό Μπρεστ — Smorgon Ο αγώνας έληξε 18 Ιουνίου 2021

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Smorgon

18 Ιουνίου 2021, 20:00
18 Ιουνίου 2021, 20:00 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μπρεστ
2 : 2
Smorgon
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Διαιτητής: Anton Lashuk

Συνθέσεις

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 12 -6
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 12 0
Yann Emmanuel Affi
α 5 0
Σεργκέι Ουσένια
α 3 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 1 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 12 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 12 0
Παβέλ Σεντκό
μ 12 3
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 10 0
Aleksandr Shestyuk
ε 12 3
Stanislav Belenky
ε 12 5
Αναπληρωματικοί
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 0 0
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 12 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 11 0
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 8 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 5 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 10 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
μ 4 1
Mukhtar Sanusi
μ 3 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 3 0
Sergey Lynko
ε 12 0
Δε θα παίξουν
Valeri Potorocha
μ 0 0
Smorgon

Vyacheslav Gerashchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Maksim Vysotskiy
τ 3 -9
Christian Rollin Intsoen M'pomézok
α 11 0
Zadi Benito
α 9 0
Vladislav Kaborda
α 8 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 6 0
Camara Yamoussa
μ 12 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 11 1
Sergey Bondarenko
μ 10 0
Yan Senkevich
μ 7 0
Vladimir Maslovskiy
μ 5 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 9 2
Αναπληρωματικοί
Pavel Shcherbachenya
τ 9 -19
Aleksandr Frantsev
α 8 0
Ben Aziz Dao
α 7 0
Evgeni Savostjanov
μ 11 0
Daniil Kopach
μ 10 1
Dmitri Ignatenko
μ 10 0
Andrey Shtygel
μ 7 0
Daniil Kovalev
μ 5 1
Leonid Khankevich
ε 7 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
56 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
NetBet Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.29
5.00
8.00
2.00
1.62
Interwetten Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.33
4.60
8.00
1.95
1.70

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
13.06.21
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
30.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Ν
08.05.21
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
10.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
Sputnik
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
Smorgon
12.06.21
Smorgon
Σλατσκ
Ι
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Η
14.05.21
Ντιναμό Μινσκ
Smorgon
Η
07.05.21
Smorgon
Νέμαν
Η
01.05.21
ΜΠΑΤΕ
Smorgon
Η
23.04.21
Smorgon
Sputnik
Ν
18.04.21
Ρουχ
Smorgon
Η
11.04.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Smorgon
Η
04.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Smorgon
Ι
19.03.21
Ισλόκ
Smorgon
Η
13.03.21
Ενερτζέτικ-BGU
Smorgon
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 13 0 0 31:6 39
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
12 7 3 2 22:11 24
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Μινσκ
13 5 4 4 19:22 19
7
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
8
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 6 2 12:6 18
9
Ενερτζέτικ-BGU
13 4 3 6 15:16 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
13 2 5 6 12:22 11
13
Σλάβια Μοζίρ
13 2 3 8 14:24 9
14
Νέμαν
13 1 5 7 10:20 8
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 10:2 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 10:3 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 7:9 10
6
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
8
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 8:7 9
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 7:11 4
13
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
14
Νέμαν
5 0 2 3 5:11 2
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Μινσκ
6 2 3 1 11:11 9
9
Σλατσκ
6 2 3 1 9:9 9
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
11
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
7 0 3 4 6:11 3
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 11:4 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 1 4 6:12 4
13
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
14
Ενερτζέτικ-BGU
6 1 1 4 5:9 4
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;