Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Σλατσκ 19 Νοεμβρίου 2022

19 Νοεμβρίου 2022, 16:00
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μπρεστ

Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Michail Kozakevich
τ 5 -9
Aleksey Vasilyev
τ 0 0
Gleb Tretsiak
τ 0 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 11 0
Munashe Garananga
α 10 2
Αντρέι Σεμρούκ
α 10 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 10 0
Vladislav Yasyukevich
α 9 1
Vadim Milyutin
α 5 0
Vladimir Shcherbo
α 5 0
Vladislav Krivitskiy
α 5 0
Ilya Bogdanovich
α 0 0
Aleksandr Bulychev
μ 11 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 9 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Vladislav Sugak
μ 7 1
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Tsepenkov Kirill
μ 5 0
Maksim Kovalchuk
μ 4 0
Dmitry Lesnyak
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 10 0
Sergey Lynko
ε 10 0
Pavel Satsuk
ε 8 0
Daniil Pavlov
ε 7 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Aleksandr Shestyuk
ε 0 0
Maksym Artemchuk
ε 0 0
Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιλία Μπράνοβετς
τ 12 -18
Aleksey Koltygin
τ 0 0
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 0 0
Nikita Bylinkin
α 12 0
Γιούρι Όστρουκ
α 11 1
Εβγκένι Βέλικο
α 10 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 9 0
Ντένις Ομπραζόφ
α 9 0
Pavel Grechishko
α 8 1
Andrei Rum
α 2 0
Igor Zayats
α 0 0
Andriy Vyskrebentsev
μ 11 1
Arseni Kontsedailov
μ 11 3
Mikhail Sachkovki
μ 11 0
Ντμίτρι Γκιρς
μ 11 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 11 2
Σεργκέι Ρούσακ
μ 7 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Moussango Obounet
μ 4 0
Yao Assamoi Kouassi
μ 2 0
Maksim Sanets
ε 11 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 11 3
Roman Pileckiy
ε 4 0
Evgeni Apanasovich
ε 2 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
11.09.21
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
29.04.21
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.10.19
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
3
:
2
02.06.19
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
4
:
0
23.05.18
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
16.09.17
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
10.05.17
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Η
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Σλατσκ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
25.06.22
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Η
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
15.05.22
Σλατσκ
Dnepr Mogilev
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Η
09.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Ι
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;