Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Νέμαν 20 Αυγούστου 2022

20 Αυγούστου 2022, 16:00
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 7 -11
Michail Kozakevich
τ 2 -2
Sergey Lynko
α 8 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 8 0
Vladislav Yasyukevich
α 7 0
Munashe Garananga
α 6 2
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 0
Vadim Milyutin
α 3 0
Vladimir Shcherbo
α 3 0
Vladislav Krivitskiy
α 3 0
Aleksandr Bulychev
μ 8 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 7 3
Αντρέι Σεμρούκ
μ 6 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 6 0
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Vladislav Sugak
μ 5 1
Maksim Kovalchuk
μ 3 0
Franck Nunke
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 6 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Daniil Pavlov
ε 3 0
Maksim Lotysh
ε 0 0
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 6 -7
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 2 -3
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 0 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 7 1
Ivan Sadovnichiy
α 5 0
Sherif Jimoh
α 5 0
Αντρέι Βασίλιεφ
α 5 0
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Alexey Shalashnikov
α 2 0
Pavel Savitskiy
μ 8 2
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 8 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 8 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 8 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 8 0
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 7 1
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 6 2
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 4 0
Evgeniy Sakuta
μ 2 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Nenad Adamovic
μ 1 1
Vladislav Varaksa
μ 0 0
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 8 0
Egor Zubovich
ε 7 0
Cedric Kouadio
ε 5 1
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
02.08.21
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
02.04.21
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.10.19
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
25.05.19
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
6
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
3
07.07.18
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
04.11.17
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Η
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Νέμαν
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
9 6 1 2 18:8 19
Μινσκ
9 5 1 3 12:10 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 4 3 2 10:5 15
5
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
6
Σλάβια Μοζίρ
9 4 2 3 14:10 14
7
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
8
Νέμαν
9 3 4 2 12:11 13
9
Ισλόκ
9 3 3 3 13:12 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Μπελσίνα
9 2 4 3 10:13 10
12
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Dnepr
9 1 2 6 6:17 5
15
Ντιναμό Μπρεστ
9 0 4 5 7:15 4
16
Arsenal Dzerzhinsk
9 0 4 5 4:12 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
3
Ισλόκ
5 3 0 2 8:6 9
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:4 9
5
Μινσκ
5 3 0 2 6:6 9
6
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Μπελσίνα
5 2 2 1 8:7 8
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 8:5 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 2:8 2
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:8 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
5 4 0 1 7:3 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
3
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:9 5
8
Μπελσίνα
6 1 2 3 6:11 5
9
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
10
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
13
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
14
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
15
Dnepr
4 1 0 3 2:6 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 3:8 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
3 3 0 0 8:2 9
4
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
5
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
6
Ισλόκ
4 2 1 1 8:6 7
7
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 1 3 1 4:4 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Νέμαν
4 0 3 1 4:5 3
13
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 0 4 2:9 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;