Ντιναμό Μπρεστ
20 Οκτωβρίου
18:00
Gomel
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Gomel 20 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
01.10.22
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
17.09.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
09.09.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.09.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
27.08.22
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
22.08.22
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
Ι
13.08.22
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
17.07.22
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.07.22
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
22.05.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μπρεστ
Η
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Gomel
30.09.22
Gomel
Βιτέμπσκ
Ν
16.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Gomel
Η
11.09.22
Gomel
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Η
28.08.22
Dnepr Mogilev
Gomel
Ν
20.08.22
Gomel
Μπελσίνα
Η
13.08.22
Σλάβια Μοζίρ
Gomel
Ν
07.08.22
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
15.07.22
Gomel
Μινσκ
Η
09.07.22
Ενερτζέτικ-BGU
Gomel
Ι
03.07.22
Gomel
Νέμαν
3
:
0
Κατακύρωση
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
25.06.22
Ισλόκ
Gomel
Ι
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
27.05.22
Σλατσκ
Gomel
Ι
13.05.22
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Gomel
Η
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Η
17.04.22
Gomel
Dnepr Mogilev
Ν
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Ν
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Η
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: Ντιναμό Μπρεστ — Gomel

Πρέμιερ Λιγκ 2022
19.06.22
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
24.09.21
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
16.05.21
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
Πρέμιερ Λιγκ 2019
26.10.19
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
2
16.06.19
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
24.11.18
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
0
:
0
29.06.18
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
6
Πρέμιερ Λιγκ 2017
26.11.17
Gomel
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
01.07.17
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
19.10.15
Ντιναμό Μπρεστ
Gomel
0
:
4
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ντιναμό Μινσκ
22 13 7 2 35:16 46
Ενερτζέτικ-BGU
22 13 6 3 37:18 45
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 13 4 5 36:14 43
4
ΜΠΑΤΕ
23 11 9 3 38:17 42
5
Ισλόκ
23 12 4 7 38:27 40
6
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 6 7 30:24 36
7
Μινσκ
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Νέμαν
23 6 12 5 30:30 30
10
Σλάβια Μοζίρ
23 8 5 10 31:35 29
11
Σλατσκ
23 6 8 9 24:33 26
12
Μπελσίνα
23 5 10 8 31:35 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
22 4 7 11 19:32 19
14
Βιτέμπσκ
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 11:2 13
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Ισλόκ
5 3 0 2 10:6 9
5
Σλατσκ
5 2 2 1 4:3 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:6 8
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 4:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:6 5
13
Μπελσίνα
5 0 4 1 5:7 4
14
Νέμαν
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
12 7 2 3 17:14 23
2
Ντιναμό Μινσκ
11 5 5 1 18:8 20
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
5
ΜΠΑΤΕ
12 5 4 3 19:12 19
6
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
9
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 15:19 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
3
Ισλόκ
12 8 1 3 22:12 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 23:8 24
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 2 4 13:12 20
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
11
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
12
Νέμαν
12 1 8 3 15:18 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

Ντιναμό Μπρεστ

Andrey Prokopyuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Michail Kozakevich
τ 15 -19
Aleksey Vasilyev
τ 0 0
Gleb Tretsiak
τ 0 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 20 0
Αντρέι Σεμρούκ
α 19 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 18 1
Vladislav Yasyukevich
α 17 1
Munashe Garananga
α 16 2
Vladimir Shcherbo
α 10 0
Vladislav Krivitskiy
α 8 0
Vadim Milyutin
α 7 0
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 7 0
Ilya Bogdanovich
α 1 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 15 1
Tsepenkov Kirill
μ 14 2
Νταβίντ Ιβάν
μ 14 0
Aleksandr Bulychev
μ 13 0
Vladislav Sugak
μ 10 1
Dmitry Lesnyak
μ 6 0
Maksim Kovalchuk
μ 5 0
Kirill Kovalyuk
μ 3 0
Gbenga Opamoye
μ 2 0
Sergey Lynko
ε 16 1
Daniil Pavlov
ε 10 0
Maksym Artemchuk
ε 9 2
Pavel Satsuk
ε 8 0
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 7 3
Aleksandr Shestyuk
ε 6 0
Kuadza Cedrik Chaleb
ε 6 1
Abdulfattokh Khudoydodzoda
ε 2 0
Gomel

Vladimir Nevinskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντένις Σαντόφσκι
τ 18 -22
Oleg Kovalev
τ 5 -6
Yuriy Pantya
α 21 1
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 20 0
Yann Emmanuel Affi
α 19 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 19 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 19 0
Kirill Shevchenko
α 10 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 2 0
Jonathan John
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 22 1
Andrey Potapenko
μ 19 1
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 17 3
Ilya Alekseevich
μ 16 2
Ντμίτρι Μπάχα
μ 16 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 13 0
Παβέλ Σεντκό
μ 11 2
Denis Kozlovski
μ 6 1
Εβγκένι Μαλασκέβιτς
μ 5 0
Dmitry Emelyanov
μ 1 0
Nikita Tsarenko
μ 1 0
Αλεξάντερ Μακάς
ε 21 7
Κιρίλ Ερμακόβιτς
ε 17 1
Giorgi Gogolashvili
ε 16 2
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;