Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Μινσκ 3 Σεπτεμβρίου 2022

3 Σεπτεμβρίου 2022, 16:00
3 Σεπτεμβρίου 2022, 16:00
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 7 -11
Michail Kozakevich
τ 2 -2
Sergey Lynko
α 8 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 8 0
Vladislav Yasyukevich
α 7 0
Munashe Garananga
α 6 2
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 6 0
Vadim Milyutin
α 3 0
Vladimir Shcherbo
α 3 0
Vladislav Krivitskiy
α 3 0
Aleksandr Bulychev
μ 8 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 8 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 7 3
Αντρέι Σεμρούκ
μ 6 0
Νταβίντ Ιβάν
μ 6 0
Maksim Kolmakov
μ 5 1
Vladislav Sugak
μ 5 1
Maksim Kovalchuk
μ 3 0
Franck Nunke
μ 0 0
Evgeni Kozel
ε 6 0
Mukhtar Sanusi
ε 6 0
Daniil Pavlov
ε 3 0
Maksim Lotysh
ε 0 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 8 -10
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 0 0
Daniil Dushevskiy
α 8 2
Nikita Khalimonchik
α 7 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
α 7 0
Bourama Fomba
α 6 0
Gleb Yakushevich
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 3 0
Artem Bruy
α 0 0
Stanislav Olkhovsky
α 0 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 8 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 8 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 8 0
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 7 0
Kirill Chernook
μ 6 0
Nikolay Ivanov
μ 6 0
Maksim Shilo
μ 4 0
Julii Kuznetsov
μ 3 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 2 0
Aleksey Tumanov
μ 0 0
Dzenyagha Saagi
μ 0 0
Egor Nikoporenok
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 8 4
Pavel Klenye
ε 6 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 6 4
Semen Penchuk
ε 5 0
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
02.10.21
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
22.05.21
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.10.20
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
14.09.19
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
3
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.05.19
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
2
:
1
27.04.18
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
3
:
3
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
17.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
02.04.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ι
19.03.22
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
Μινσκ
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
8 5 1 2 16:8 16
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 3 1 10:4 15
4
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
5
Μινσκ
8 4 1 3 11:10 13
6
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
7
Σλάβια Μοζίρ
8 4 1 3 13:9 13
8
Ισλόκ
8 3 3 2 12:10 12
9
Νέμαν
8 3 3 2 11:10 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
12
Μπελσίνα
8 1 4 3 8:12 7
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Ντιναμό Μπρεστ
8 0 4 4 7:13 4
15
Arsenal Dzerzhinsk
8 0 4 4 4:10 4
16
Dnepr
8 0 2 6 4:17 2
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σλάβια Μοζίρ
5 3 1 1 10:4 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
4
Ισλόκ
5 3 1 1 8:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:5 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 9:8 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
10
Μπελσίνα
5 1 3 1 6:6 6
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 3:8 2
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:7 2
16
Dnepr
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
2
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
4
Μινσκ
4 3 0 1 6:3 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
8
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
9
Σλάβια Μοζίρ
4 1 1 2 6:8 4
10
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
11
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
12
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
13
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 3:6 2
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 4:10 2
16
Dnepr
3 0 0 3 0:6 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
4
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
5
Ισλόκ
3 2 1 0 7:4 7
6
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 3 0 4:3 6
8
Ενερτζέτικ-BGU
2 2 0 0 6:2 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
13
Νέμαν
3 0 2 1 3:4 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
3 0 0 3 2:7 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;