Στοίχημα στο Μπελσίνα — Νέμαν 15 Οκτωβρίου 2022

15 Οκτωβρίου 2022, 17:00
Μπελσίνα
Νέμαν

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Maksim Vysotskiy
τ 5 -8
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 3 -4
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 8 2
Egor Troyakov
α 8 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 8 1
Kirill Rodionov
α 5 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 2 0
Mirkarim Yakhyoev
α 0 0
Nikita Sokolovski
α 0 0
Dmitri Velisevich
μ 8 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Musa Isah
μ 8 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 8 2
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 8 0
Artsem Hurenka
μ 7 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Mikhail Kolyadko
μ 3 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 0 0
Dmitri Gomza
ε 8 1
Islam Chesnokov
ε 8 0
Ramazan Isaev
ε 7 0
Dmitry Vashkevich
ε 5 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 6 -7
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 2 -3
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 0 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 7 1
Ivan Sadovnichiy
α 5 0
Sherif Jimoh
α 5 0
Αντρέι Βασίλιεφ
α 5 0
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Alexey Shalashnikov
α 2 0
Pavel Savitskiy
μ 8 2
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 8 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 8 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 8 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 8 0
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 7 1
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 6 2
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 4 0
Evgeniy Sakuta
μ 2 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Nenad Adamovic
μ 1 1
Vladislav Varaksa
μ 0 0
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 8 0
Egor Zubovich
ε 7 0
Cedric Kouadio
ε 5 1
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
25.07.20
Μπελσίνα
Νέμαν
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Πρέμιερ Λιγκ 2016
10.09.16
Νέμαν
Μπελσίνα
1
:
0
07.05.16
Μπελσίνα
Νέμαν
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
14.08.15
Μπελσίνα
Νέμαν
0
:
0
25.04.15
Νέμαν
Μπελσίνα
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2014
29.11.14
Νέμαν
Μπελσίνα
5
:
2
19.10.14
Μπελσίνα
Νέμαν
1
:
3
09.08.14
Νέμαν
Μπελσίνα
1
:
1
25.05.14
Μπελσίνα
Νέμαν
3
:
4
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι
Νέμαν
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
8 6 2 0 16:4 20
Ενερτζέτικ-BGU
9 6 1 2 18:8 19
Μινσκ
9 5 1 3 12:10 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 4 3 2 10:5 15
5
Ντιναμό Μινσκ
8 4 3 1 9:5 15
6
Σλάβια Μοζίρ
9 4 2 3 14:10 14
7
Σλατσκ
8 3 4 1 11:9 13
8
Νέμαν
9 3 4 2 12:11 13
9
Ισλόκ
9 3 3 3 13:12 12
10
Gomel
8 3 1 4 10:11 10
11
Μπελσίνα
9 2 4 3 10:13 10
12
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 2 4 6:11 8
13
Βιτέμπσκ
8 1 4 3 8:13 7
14
Dnepr
9 1 2 6 6:17 5
15
Ντιναμό Μπρεστ
9 0 4 5 7:15 4
16
Arsenal Dzerzhinsk
9 0 4 5 4:12 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 7:4 11
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 4:2 10
3
Ισλόκ
5 3 0 2 8:6 9
4
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 9:4 9
5
Μινσκ
5 3 0 2 6:6 9
6
Σλατσκ
5 2 2 1 8:7 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 2 1 5:3 8
8
Μπελσίνα
5 2 2 1 8:7 8
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 8:5 8
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 5:5 8
11
Νέμαν
5 1 2 2 7:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:9 5
13
Gomel
5 1 1 3 5:6 4
14
Dnepr
5 1 1 3 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 2 3 2:8 2
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 2:8 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
5 4 0 1 7:3 12
2
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:6 10
3
Νέμαν
5 3 1 1 8:6 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 3 0 1 6:1 9
5
ΜΠΑΤΕ
2 2 0 0 4:2 6
6
Σλατσκ
4 1 2 1 5:6 5
7
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:9 5
8
Μπελσίνα
6 1 2 3 6:11 5
9
Βιτέμπσκ
4 1 2 1 4:6 5
10
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
3 1 1 1 2:3 4
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 4 1 5:6 4
13
Ντιναμό Μινσκ
3 0 3 0 3:3 3
14
Gomel
3 1 0 2 3:4 3
15
Dnepr
4 1 0 3 2:6 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 3:8 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 12:2 14
2
Ντιναμό Μινσκ
5 4 0 1 6:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
3 3 0 0 8:2 9
4
Σλάβια Μοζίρ
4 3 0 1 7:1 9
5
Σλατσκ
4 2 2 0 6:3 8
6
Ισλόκ
4 2 1 1 8:6 7
7
Gomel
5 2 1 2 7:7 7
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 1 3 1 4:4 6
9
Μπελσίνα
3 1 2 0 4:2 5
10
Μινσκ
4 1 1 2 5:7 4
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 4:8 4
12
Νέμαν
4 0 3 1 4:5 3
13
Βιτέμπσκ
4 0 2 2 4:7 2
14
Arsenal Dzerzhinsk
4 0 2 2 1:4 2
15
Dnepr
5 0 2 3 4:11 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
4 0 0 4 2:9 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;