1:1
Μπελσίνα — Σμολέβιτσι Ο αγώνας έληξε 17 Απριλίου 2020

Στοίχημα στο Μπελσίνα — Σμολέβιτσι

17 Απριλίου 2020, 17:30 (EEST)
17 Απριλίου 2020, 17:30 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Μπελσίνα
1 : 1
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Σμολέβιτσι
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Γήπεδο: Spartak (Bobruisk, Belarus)
Διαιτητής: Eugene Naumov

Συνθέσεις

Μπελσίνα

Eduard Gradoboev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 2 -4
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 4 0
Nikita Rochev
α 3 0
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 4 0
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 4 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 4 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 4 0
Mikhail Bashilov
μ 3 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 2 0
Κιρίλ Μαλιάροφ
μ 1 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 4 2
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 2 -2
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 4 0
Μαξίμ Γκρεκ
α 2 0
Μιχαΐλο Πίσκο
α 1 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 0 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 0 0
Dmitriy Rekish
μ 2 0
Αντρέι Μπεζόνοφ
μ 2 0
Αντόν Νοβίκ
μ 1 0
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 3 0
Ibrahim Sori Fofan
μ 0 0
Αλεξάντρ Σβίρσκι
τ 0 0
Αρτέμ Ντιλέφσκι
α 0 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 0 0
Σμολέβιτσι

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Γκομέλκο
τ 1 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 4 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 4 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
α 4 0
Ιλία Ραστσένια
α 4 0
Αρσένι Μπονταρένκο
α 2 0
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 2 0
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 3 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 1 0
Ιβάν Βέρας
ε 4 0
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
ε 3 0
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Φλιτσόφ
τ 3 -3
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 0 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 4 0
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 4 1
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 4 0
Αλεξέι Τουρίκ
μ 3 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Σεργκέι Ρούσακ
μ 1 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 2 0
Mohamed Katana
μ 0 0
Timur Rudoselskiy
α 0 0
Ιβάν Βασίλενοκ
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
25 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.75
2.80
2.95
1.33
3.15

Μεταξύ τους αγώνες

First League 2019
05.10.19
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
1
:
1
01.06.19
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
0
:
2
First League 2017
04.11.17
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
1
:
0
15.07.17
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η
Σμολέβιτσι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Τορπέντο Ζόντινο
4 3 0 1 4:2 9
2
Γκοροντέγια
5 3 0 2 3:3 9
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 6:4 9
4
Σλατσκ
4 2 1 1 7:5 7
5
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 1 1 6:4 7
6
Σλάβια Μοζίρ
4 2 1 1 5:5 7
7
Βιτέμπσκ
4 2 1 1 3:3 7
8
ΜΠΑΤΕ
4 2 0 2 6:5 6
9
Μινσκ
4 2 0 2 6:8 6
10
Ισλόκ
4 2 0 2 5:6 6
11
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 6:5 6
12
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 2 1 2:1 5
13
Νέμαν
5 1 2 2 3:4 5
14
Ρουχ
4 1 1 2 1:2 4
15
Σμολέβιτσι
4 0 2 2 1:3 2
16
Μπελσίνα
4 0 1 3 2:6 1
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Τορπέντο Ζόντινο
4 3 0 1 4:2 9
2
Γκοροντέγια
5 3 0 2 3:3 9
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 0 2 6:4 9
4
Σλατσκ
4 2 1 1 7:5 7
5
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 1 1 6:4 7
6
Σλάβια Μοζίρ
4 2 1 1 5:5 7
7
Βιτέμπσκ
4 2 1 1 3:3 7
8
ΜΠΑΤΕ
4 2 0 2 6:5 6
9
Μινσκ
4 2 0 2 6:8 6
10
Ισλόκ
4 2 0 2 5:6 6
11
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 6:5 6
12
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 1 2 1 2:1 5
13
Νέμαν
5 1 2 2 3:4 5
14
Ρουχ
4 1 1 2 1:2 4
15
Σμολέβιτσι
4 0 2 2 1:3 2
16
Μπελσίνα
4 0 1 3 2:6 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
3 2 0 1 4:1 6
2
Τορπέντο Ζόντινο
2 2 0 0 3:0 6
3
Ισλόκ
3 2 0 1 4:3 6
4
Ενερτζέτικ-BGU
3 2 0 1 5:2 6
5
Σλατσκ
3 1 1 1 4:3 4
6
Ντιναμό Μπρεστ
3 1 1 1 5:4 4
7
Σλάβια Μοζίρ
2 1 1 0 2:1 4
8
Νέμαν
2 1 1 0 3:1 4
9
ΜΠΑΤΕ
1 1 0 0 1:0 3
10
Βιτέμπσκ
1 1 0 0 1:0 3
11
Γκοροντέγια
2 1 0 1 1:2 3
12
Μινσκ
2 1 0 1 3:5 3
13
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 0 1 1 0:1 1
14
Σμολέβιτσι
2 0 1 1 0:1 1
15
Ρουχ
1 0 0 1 0:1 0
16
Μπελσίνα
2 0 0 2 1:4 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Γκοροντέγια
3 2 0 1 2:1 6
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 1 1 0 2:0 4
3
Ρουχ
3 1 1 1 1:1 4
4
Βιτέμπσκ
3 1 1 1 2:3 4
5
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 1:2 3
6
Σλάβια Μοζίρ
2 1 0 1 3:4 3
7
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:2 3
8
Σλατσκ
1 1 0 0 3:2 3
9
Ντιναμό Μπρεστ
1 1 0 0 1:0 3
10
ΜΠΑΤΕ
3 1 0 2 5:5 3
11
Μινσκ
2 1 0 1 3:3 3
12
Μπελσίνα
2 0 1 1 1:2 1
13
Νέμαν
3 0 1 2 0:3 1
14
Σμολέβιτσι
2 0 1 1 1:2 1
15
Ντιναμό Μινσκ
2 0 0 2 2:4 0
16
Ισλόκ
1 0 0 1 1:3 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;