Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Μπελσίνα — Ενερτζέτικ-BGU

2 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
2 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
23 Σεπτεμβρίου Τετ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Μπελσίνα

Dmitri Migas
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 15 -23
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Pavel Okhremchuk
τ 0 0
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 22 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 19 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 16 1
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 10 0
Μαξίμ Γκρεκ
α 10 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 4 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 23 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 21 4
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 20 4
Dmitriy Rekish
μ 19 3
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 19 1
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 15 1
Ντένις Λεβίτσκι
μ 7 1
Ντμίτρι Λεμπέντεφ
μ 5 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 24 9
Nivaldo Ferreira
ε 16 1
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Pavel Kudryashov
ε 2 0
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτούρ Λέσκο
τ 11 -12
Ντένις Σαντόφσκι
τ 11 -20
Artem Makavchik
τ 2 -2
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 20 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 20 2
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 18 3
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 16 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 15 0
German Osnov
α 3 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 23 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 23 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 19 1
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 18 1
Βασίλι Σόβπελ
μ 18 2
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 18 6
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 3 1
Humoyonmirzo Iminov
μ 1 0
Oleg Skvira
μ 1 0
Βίκτορ Ντίας
μ 1 0
Andrey Rylach
μ 0 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Klimentsi Gavrilov
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 23 3
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 14 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
19.09.20
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
Ι
13.09.20
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ν
06.08.20
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
01.08.20
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
Ν
25.07.20
Μπελσίνα
Νέμαν
Η
17.07.20
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Η
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η
Ενερτζέτικ-BGU
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Ν
08.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
24 15 4 5 52:24 49
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 13 7 4 43:14 46
Νέμαν
24 13 5 6 33:22 44
4
Τορπέντο Ζόντινο
24 11 8 5 39:30 41
5
Ισλόκ
24 13 2 9 38:34 41
6
Ρουχ
24 9 9 6 41:27 36
7
Ντιναμό Μπρεστ
22 11 2 9 39:28 35
8
Ενερτζέτικ-BGU
23 10 4 9 33:34 34
9
Ντιναμό Μινσκ
23 10 3 10 27:21 33
10
Βιτέμπσκ
24 7 10 7 24:29 31
11
Σλάβια Μοζίρ
22 7 6 9 30:41 27
12
Μινσκ
22 7 4 11 27:42 25
13
Σλατσκ
22 6 3 13 25:40 21
14
Γκοροντέγια
24 5 5 14 20:41 20
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
22 3 5 14 23:49 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 5 0 0 16:9 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 13:6 12
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 14:9 11
4
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
5
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:5 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 8:6 9
8
Νέμαν
5 2 1 2 9:9 7
9
Μινσκ
5 2 1 2 8:7 7
10
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 6:8 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:12 5
13
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 4:11 2
14
Γκοροντέγια
5 0 1 4 3:11 1
15
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:22 0
16
Σλατσκ
5 0 0 5 4:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
12 8 2 2 22:13 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
3
Νέμαν
12 8 2 2 18:8 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
12 7 3 2 18:13 24
5
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
6
Βιτέμπσκ
12 5 5 2 14:10 20
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 6 1 4 21:15 19
8
Ντιναμό Μινσκ
11 6 1 4 11:8 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
10
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
11
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
12 3 3 6 12:19 12
14
Σλατσκ
12 3 3 6 14:18 12
15
Σμολέβιτσι
11 3 2 6 16:26 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
12 8 1 3 29:15 25
2
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 5 3 21:17 17
6
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 2 5 11:13 17
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 18:13 16
8
Ισλόκ
12 5 0 7 16:21 15
9
Ντιναμό Μινσκ
12 4 2 6 16:13 14
10
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 16:26 11
12
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Μινσκ
11 2 2 7 9:23 8
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Χρησιμοποιούμε cookies για την υλοποίηση των υπηρεσιών της ιστοσελίδας μας και για τη συλλογή δεδομένων για να μάθουμε πώς αλληλεπιδρούν οι χρήστες με αυτές. Κάνοντας κλικ στο "Αποδοχή", συναινείτε στη χρήση των cookies. 
Περισσότερα
Αποδοχή