1:0
Μπελσίνα — Arsenal Dzerzhinsk Ο αγώνας έληξε 2 Ιουλίου 2022
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
5 Νοεμβρίου, 16:00

Στοίχημα στο Μπελσίνα — Arsenal Dzerzhinsk 2 Ιουλίου 2022

2 Ιουλίου 2022, 17:00 Ο αγώνας έληξε
Μπελσίνα
1 : 0
Arsenal Dzerzhinsk
Γήπεδο: Spartak (Bobruisk, Belarus)

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Μπελσίνα

Albert Rybak
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 7 -10
Maksim Vysotskiy
τ 5 -8
Nikita Patsenko
τ 0 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 0 0
Egor Troyakov
α 12 2
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 12 1
Dmitri Zinovich
α 11 2
Kirill Rodionov
α 9 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
α 6 0
Nikita Sokolovski
α 1 0
Musa Isah
μ 12 2
Ιλία Βασίλιεφ
μ 12 4
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 12 0
Artsem Hurenka
μ 11 0
Dmitri Velisevich
μ 11 0
Ivan Baklanov
μ 8 0
Mikhail Kolyadko
μ 6 0
Dmitri Denisenko
μ 4 0
Dmitri Gomza
ε 12 3
Islam Chesnokov
ε 12 2
Ramazan Isaev
ε 10 0
Dmitry Vashkevich
ε 7 0
Aleksey Skvorchevskiy
ε 4 0
Vladislav Nuriev
ε 2 0
Arsenal Dzerzhinsk

Pavel Kirilchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 12 -18
Igor Malashchitskiy
τ 0 0
Ivan Sanko
τ 0 0
Dmitri Kaplunov
α 12 0
Nikita Patsko
α 12 2
Ρομάν Βεγκέρια
α 11 1
Ιγκόρ Κβάλκο
α 10 1
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 9 0
Igor Khaymanov
α 7 0
Sergey Koncevoy
α 0 0
Βλάντισλαβ Λιακ
α 0 0
Aleksandr Skshynetskiy
μ 11 1
Artem Vaskov
μ 11 0
Βάλερι Σένκο
μ 11 0
Pavel Seleznev
μ 10 0
Anton Abramovich
μ 9 0
Evgeni Guletskiy
μ 6 0
Artem Miroevsky
μ 5 0
Anton Susha
μ 3 0
Maxim Gayevoy
μ 1 0
Artem Kiyko
ε 12 2
Dmitri Osipenko
ε 12 0
Dmitri Matyash
ε 5 1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Ν
17.06.22
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Η
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
21.05.22
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
14.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ι
07.05.22
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
22.04.22
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
11.04.22
Μπελσίνα
Gomel
Η
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
20.03.22
Μπελσίνα
Dnepr Mogilev
Ι
Arsenal Dzerzhinsk
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Ν
19.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
20.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ενερτζέτικ-BGU
Η
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Η
07.05.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ισλόκ
Η
01.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
21.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλατσκ
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Η
11.04.22
Arsenal Dzerzhinsk
Βιτέμπσκ
Ι
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
20.03.22
Arsenal Dzerzhinsk
Gomel
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
12 7 4 1 19:11 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
5
Ισλόκ
12 5 4 3 18:15 19
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
11
Μπελσίνα
12 3 5 4 16:18 14
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 1 4 7 8:18 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 10:7 10
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
4
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
5
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
7
Μπελσίνα
5 2 2 1 9:7 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Ισλόκ
5 2 1 2 6:7 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Ντιναμό Μινσκ
5 1 4 0 6:5 7
10
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
12
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
13
Μπελσίνα
7 1 2 4 6:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
4
Ισλόκ
5 3 1 1 9:6 10
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 2 3 1:6 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;