ΜΠΑΤΕ
1 Οκτωβρίου
1
:
1
Τορπέντο Ζόντινο
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Τορπέντο Ζόντινο 1 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
16.09.22
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
10.09.22
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ν
28.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.08.22
ΜΠΑΤΕ
Dnepr Mogilev
Ν
14.08.22
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ι
07.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
18.09.22
Τορπέντο Ζόντινο
Dnepr Mogilev
Ν
11.09.22
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.09.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ι
26.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
12.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Η
10.07.22
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
04.07.22
Τορπέντο Ζόντινο
Σλατσκ
Ν
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Μεταξύ τους αγώνες: ΜΠΑΤΕ — Τορπέντο Ζόντινο

Πρέμιερ Λιγκ 2022
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
20.11.21
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Κύπελλο Λευκορωσίας 2020-2021
05.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
21.04.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2020
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.12.19
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
13.07.19
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
2
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ντιναμό Μινσκ
22 13 7 2 35:16 46
Ενερτζέτικ-BGU
21 13 5 3 37:18 44
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 13 4 5 36:14 43
4
ΜΠΑΤΕ
22 11 8 3 37:16 41
5
Ισλόκ
22 11 4 7 37:27 37
6
Τορπέντο Ζόντινο
22 10 5 7 29:23 35
7
Μινσκ
22 10 4 8 35:35 34
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Νέμαν
22 6 11 5 29:29 29
10
Σλάβια Μοζίρ
22 8 5 9 31:34 29
11
Σλατσκ
23 6 8 9 24:33 26
12
Μπελσίνα
23 5 10 8 31:35 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
22 4 7 11 19:32 19
14
Βιτέμπσκ
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
22 3 4 15 14:35 13
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 11:2 13
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 8:4 13
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
4
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 4:4 8
5
Σλατσκ
5 2 2 1 4:3 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:6 8
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 5:5 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Ισλόκ
5 2 0 3 9:7 6
11
Μινσκ
5 1 2 2 5:10 5
12
Νέμαν
5 1 2 2 7:8 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:6 5
14
Μπελσίνα
5 0 4 1 5:7 4
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 2:10 0
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
11 7 1 3 17:14 22
2
Ντιναμό Μινσκ
11 5 5 1 18:8 20
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
5
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
6
ΜΠΑΤΕ
11 5 3 3 18:11 18
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
9
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 3 5 15:18 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
14
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
15
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
2
Ενερτζέτικ-BGU
10 8 1 1 19:10 25
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 23:8 24
4
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
5
Ισλόκ
11 7 1 3 21:12 22
6
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 1 4 12:11 19
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
11
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
12
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
13
Νέμαν
11 1 7 3 14:17 10
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 17 -11
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 2 -3
Ντανίλα Νετσάεφ
α 21 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 20 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 17 0
Sidi Bane
α 3 0
Aleksandr Martynov
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 22 3
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 22 4
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 22 6
Valeri Bocherov
μ 21 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 20 3
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 11 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 8 0
Timofey Sharkovskiy
μ 7 0
Viktor Sotnikov
μ 6 0
Danila Zhulpa
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 19 4
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 15 2
Artem Shumanskiy
ε 14 3
Damjan Dostanic
ε 6 0
Nikita Nekrasov
ε 6 1
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 18 -14
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 20 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 19 1
Ίγκορ Μπίρκο
α 17 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 11 0
Dmitriy Yashin
α 9 0
Alexander Chizh
α 7 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Nikita Patsko
α 4 1
Evgeni Berezkin
μ 21 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 20 1
Anton Kovalev
μ 19 2
Vadim Pobudey
μ 19 3
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 18 2
Ανατόλι Μακάροφ
μ 17 0
Lipe Veloso
μ 16 1
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 13 1
Αντρέι Καχατουριάν
μ 10 0
Egor Mychelkin
μ 3 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 22 5
Valeriy Gorbachik
ε 21 7
Kirill Kirilenko
ε 11 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;