Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Τορπέντο Ζόντινο 1 Οκτωβρίου 2022

1 Οκτωβρίου 2022, 17:00
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

ΜΠΑΤΕ

Aleksandr Mikhailov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 9 -3
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 12 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 11 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 10 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 7 0
Sidi Bane
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 12 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 12 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 12 3
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 12 5
Valeri Bocherov
μ 11 1
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 9 4
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 8 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 7 0
Camara Yamoussa
μ 2 0
Timofey Sharkovskiy
μ 2 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 9 1
Artem Shumanskiy
ε 7 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 5 0
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Nikita Nekrasov
ε 4 1
Idris Nuradin
ε 1 0
Τορπέντο Ζόντινο

Dmitri Molosh
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Dmitriy Dudar
τ 8 -7
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 4 -9
Arseny Zabrodsky
τ 0 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 10 1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 10 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 8 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 7 0
Dmitriy Yashin
α 6 0
Alexander Chizh
α 5 1
Grigoriy Martyanov
α 4 0
Evgeni Berezkin
μ 12 1
Vadim Pobudey
μ 12 2
Μαξίμ Μιακίς
μ 11 0
Lipe Veloso
μ 10 0
Anton Kovalev
μ 9 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 8 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 7 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 7 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 6 1
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 12 2
Valeriy Gorbachik
ε 11 2
Kirill Kirilenko
ε 9 0
Shakhrom Samiev
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
20.11.21
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
27.06.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Κύπελλο Λευκορωσίας 2020-2021
05.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
21.04.21
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2020
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.12.19
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
13.07.19
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
2
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
29.06.22
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.06.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
17.06.22
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Η
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
07.05.22
Dnepr Mogilev
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
30.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.04.22
Τορπέντο Ζόντινο
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.22
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;