Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Σλάβια Μοζίρ 6 Αυγούστου 2022

6 Αυγούστου 2022, 16:00
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

ΜΠΑΤΕ

Aleksandr Mikhailov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 9 -3
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 12 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 11 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 10 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 7 0
Sidi Bane
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 12 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 12 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 12 3
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 12 5
Valeri Bocherov
μ 11 1
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 9 4
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 8 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 7 0
Camara Yamoussa
μ 2 0
Timofey Sharkovskiy
μ 2 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 9 1
Artem Shumanskiy
ε 7 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 5 0
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Nikita Nekrasov
ε 4 1
Idris Nuradin
ε 1 0
Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Danila Sokol
τ 10 -15
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 2 -5
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 0 0
Georgi Bugulov
α 11 1
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 11 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 11 1
Ιλία Ρούτσκι
α 10 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 4 1
Αντρέι Τσουκλέι
α 3 0
Cristian Dros
μ 12 1
Valeri Potorocha
μ 12 1
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 12 3
Юрий Ловец
μ 12 2
Αντρέι Αλσάνικ
μ 11 1
Vladimir Yesin
μ 8 0
Vladislav Poloz
μ 5 0
Gbenga Opamoye
μ 2 0
Owona Essogo
ε 12 1
Αντρέι Κομπέτς
ε 12 4
Γκλεμπ Ζερντέφ
ε 12 4
Αρτέμ Πετρένκο
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
16.10.21
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
29.05.21
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
29.04.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
08.04.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
25.08.19
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
4
:
0
20.04.19
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
09.09.17
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
2
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Σλάβια Μοζίρ
26.06.22
Arsenal Dzerzhinsk
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
29.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
30.04.22
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.22
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.22
Gomel
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;