ΜΠΑΤΕ
29 Οκτωβρίου
17:00
Νέμαν
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
1 X 2
ΣK ΣO
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
19:45
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Νέμαν 29 Οκτωβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
01.10.22
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.09.22
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
10.09.22
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ν
28.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.08.22
ΜΠΑΤΕ
Dnepr Mogilev
Ν
14.08.22
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ι
07.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Νέμαν
02.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Νέμαν
Ι
18.09.22
Νέμαν
Μινσκ
Ι
11.09.22
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Η
04.09.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
31.08.22
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Η
27.08.22
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
22.08.22
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
Ι
12.08.22
Νέμαν
Σλατσκ
Ν
06.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ι
16.07.22
Βιτέμπσκ
Νέμαν
Ι
03.07.22
Gomel
Νέμαν
3
:
0
Κατακύρωση
Η
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Ν
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: ΜΠΑΤΕ — Νέμαν

Πρέμιερ Λιγκ 2022
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
22.10.21
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2020
23.08.20
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2019
28.09.19
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
1
:
0
17.05.19
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
04.11.18
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
1
:
0
17.06.18
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.11.17
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
3
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Ντιναμό Μινσκ
22 13 7 2 35:16 46
Ενερτζέτικ-BGU
22 13 6 3 37:18 45
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
22 13 4 5 36:14 43
4
ΜΠΑΤΕ
23 11 9 3 38:17 42
5
Ισλόκ
23 12 4 7 38:27 40
6
Τορπέντο Ζόντινο
23 10 6 7 30:24 36
7
Μινσκ
23 10 5 8 35:35 35
8
Gomel
23 10 4 9 28:28 34
9
Νέμαν
23 6 12 5 30:30 30
10
Σλάβια Μοζίρ
23 8 5 10 31:35 29
11
Σλατσκ
23 6 8 9 24:33 26
12
Μπελσίνα
23 5 10 8 31:35 25
13
Ντιναμό Μπρεστ
22 4 7 11 19:32 19
14
Βιτέμπσκ
23 4 7 12 22:34 19
15
Arsenal Dzerzhinsk
23 3 5 15 15:36 14
16
Dnepr
23 3 3 17 21:56 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
5 4 1 0 11:2 13
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 8:4 11
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 2 0 6:3 11
4
Ισλόκ
5 3 0 2 10:6 9
5
Σλατσκ
5 2 2 1 4:3 8
6
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 2 1 8:6 8
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
ΜΠΑΤΕ
5 1 3 1 3:4 6
9
Gomel
5 2 0 3 5:7 6
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
11
Μινσκ
5 1 2 2 4:9 5
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 6:6 5
13
Μπελσίνα
5 0 4 1 5:7 4
14
Νέμαν
5 0 3 2 7:9 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:12 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 1 4 3:8 1
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
12 7 2 3 17:14 23
2
Ντιναμό Μινσκ
11 5 5 1 18:8 20
3
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 4 2 18:8 19
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 1 3 13:6 19
5
ΜΠΑΤΕ
12 5 4 3 19:12 19
6
Νέμαν
11 5 4 2 15:12 19
7
Gomel
12 6 0 6 13:15 18
8
Τορπέντο Ζόντινο
11 4 4 3 17:12 16
9
Ισλόκ
11 4 3 4 16:15 15
10
Σλατσκ
11 3 4 4 13:16 13
11
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 15:19 12
12
Βιτέμπσκ
11 2 5 4 12:16 11
13
Μπελσίνα
12 2 4 6 11:19 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
12 2 3 7 10:18 9
15
Dnepr
12 3 0 9 13:33 9
16
Ντιναμό Μπρεστ
11 1 5 5 10:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
11 8 2 1 19:10 26
2
Ντιναμό Μινσκ
11 8 2 1 17:8 26
3
Ισλόκ
12 8 1 3 22:12 25
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 23:8 24
5
ΜΠΑΤΕ
11 6 5 0 19:5 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 2 4 13:12 20
7
Σλάβια Μοζίρ
11 5 2 4 16:16 17
8
Gomel
11 4 4 3 15:13 16
9
Μπελσίνα
11 3 6 2 20:16 15
10
Σλατσκ
12 3 4 5 11:17 13
11
Μινσκ
11 3 3 5 18:21 12
12
Νέμαν
12 1 8 3 15:18 11
13
Ντιναμό Μπρεστ
11 3 2 6 9:15 11
14
Βιτέμπσκ
12 2 2 8 10:18 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
11 1 2 8 5:18 5
16
Dnepr
11 0 3 8 8:23 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 18 -12
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 2 -3
Ντανίλα Νετσάεφ
α 22 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 21 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 18 0
Sidi Bane
α 3 0
Aleksandr Martynov
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 23 7
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 22 3
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 22 4
Valeri Bocherov
μ 21 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 21 3
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 11 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 9 0
Timofey Sharkovskiy
μ 8 0
Viktor Sotnikov
μ 7 0
Danila Zhulpa
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 20 4
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 16 2
Artem Shumanskiy
ε 15 3
Damjan Dostanic
ε 7 0
Nikita Nekrasov
ε 6 1
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 10 -15
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 8 -9
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 3 -2
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 3 -4
Sherif Jimoh
α 20 0
Ivan Sadovnichiy
α 17 1
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 12 1
Αντρέι Βασίλιεφ
α 9 0
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 9 0
Alexey Shalashnikov
α 6 0
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 22 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 22 3
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 21 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 19 0
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 19 1
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 16 3
Nenad Adamovic
μ 11 1
Vladislav Varaksa
μ 10 0
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 8 1
Evgeniy Sakuta
μ 7 0
Anton Suchkov
μ 6 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 23 0
Pavel Savitskiy
ε 22 9
Egor Zubovich
ε 17 5
Cedric Kouadio
ε 8 2
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Pa Omar Jobe
ε 2 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 2 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;