Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Νέμαν 29 Οκτωβρίου 2022

29 Οκτωβρίου 2022, 17:00
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

ΜΠΑΤΕ

Aleksandr Mikhailov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 9 -3
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 12 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 11 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 10 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 7 0
Sidi Bane
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 12 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 12 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 12 3
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 12 5
Valeri Bocherov
μ 11 1
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 9 4
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 8 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 7 0
Camara Yamoussa
μ 2 0
Timofey Sharkovskiy
μ 2 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 9 1
Artem Shumanskiy
ε 7 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 5 0
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Nikita Nekrasov
ε 4 1
Idris Nuradin
ε 1 0
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Artur Malievskiy
τ 7 -9
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 3 -4
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 2 -1
Sherif Jimoh
α 9 0
Ivan Sadovnichiy
α 8 1
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 7 1
Αντρέι Βασίλιεφ
α 7 0
Εβγκένι Λέσκο
α 4 0
Alexey Shalashnikov
α 3 0
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 12 0
Αλιμαρντόν Σουκούροφ
μ 12 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 12 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 8 2
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 8 0
Γκεμάν Καντιμιάν
μ 7 1
Nenad Adamovic
μ 5 1
Evgeniy Sakuta
μ 4 0
Vladislav Varaksa
μ 2 0
Alfred Mazurich
μ 1 0
Pavel Savitskiy
ε 12 5
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 12 0
Egor Zubovich
ε 11 2
Cedric Kouadio
ε 7 2
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 3 1
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
22.10.21
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
12.06.21
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2020
23.08.20
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Πρέμιερ Λιγκ 2019
28.09.19
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
1
:
0
17.05.19
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
04.11.18
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
1
:
0
17.06.18
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.11.17
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
3
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Νέμαν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
Dnepr Mogilev
Νέμαν
Ν
29.05.22
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
22.05.22
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ι
15.05.22
Νέμαν
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Η
02.05.22
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.04.22
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
16.04.22
Ισλόκ
Νέμαν
Ι
10.04.22
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
02.04.22
Σλατσκ
Νέμαν
Ι
19.03.22
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;