Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Γκοροντέγια

8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
12 Ιουλίου Σήμερα
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 11 -13
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 6 -5
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 15 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 14 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 14 0
Μπόγιαν Νάστιτς
α 14 0
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 11 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 10 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 8 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 5 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 17 4
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 16 7
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 16 5
Ντμίτρι Μπάχα
μ 15 1
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 10 1
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 5 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 5 0
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 1 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 16 3
Νεμάνια Μίλιτς
ε 14 5
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 5 1
Αμφίβολοι
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2
Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 17 -28
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Andrey Sakovich
τ 0 0
Μιλάν Γιοξίμοβιτς
α 17 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 16 1
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 16 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 14 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 13 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 11 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 4 0
Pavel Pashevich
α 1 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 16 5
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 15 1
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 13 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 13 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 10 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 9 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 5 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 14 2
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 14 6
Rostislav Shavel
ε 5 0
Evgeni Kozel
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
14.09.19
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
2
:
1
06.05.19
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
20.10.18
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
3
:
2
02.06.18
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
26.11.17
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
3
:
3
01.07.17
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
27.11.16
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
5
:
0
02.07.16
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η
Γκοροντέγια
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;