3:2
ΜΠΑΤΕ — Gomel Ο αγώνας έληξε 3 Απριλίου 2021
Ο επόμενος αγώνας για την ΜΠΑΤΕ
2 Οκτωβρίου, 16:00
 
Sputnik
ΜΠΑΤΕ
Ο επόμενος αγώνας για την Gomel
2 Οκτωβρίου, 20:00
 
Gomel
Σλάβια Μοζίρ

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Gomel

3 Απριλίου 2021, 14:00
3 Απριλίου 2021, 14:00 Ο αγώνας έληξε
ΜΠΑΤΕ
3 : 2
Gomel
Γήπεδο: Haradski (Barysaw, Belarus)
Διαιτητής: Denis Shcherbakov

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντόν Τσιτσκάν
τ 2 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 2 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 2 0
Πάβελ Ρίμπακ
α 2 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 0 0
Μαξίμ Σκάβις
μ 2 1
Νεμάνια Μίλιτς
μ 2 1
Πάβελ Καράσιοφ
μ 2 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 1 0
Σεργκέι Βολκόφ
μ 0 0
Νικολάι Σιγκνέβιτς
ε 2 0
Αναπληρωματικοί
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 2 0
Nikita Supranovich
α 1 0
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 1 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 0 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
μ 2 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
μ 2 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 1 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 0 0
Αντόν Σαρόκα
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 2 0
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 2 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Gomel

Ivan Bionchik
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Oleg Kovalev
τ 2 -1
Igor Zayats
α 2 0
Pavel Chikida
α 2 0
Ruslan Yudenkov
α 2 0
Andrey Solovei
μ 2 2
Artem Vaskov
μ 2 0
Oleksandr Batyshchev
μ 2 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 2 0
Ντένις Λεβίτσκι
μ 2 0
Πάβελ Τσεσλιουκέβιτς
μ 2 0
Dmitri Gomza
ε 2 1
Αναπληρωματικοί
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 2 0
Γιούρι Πάντια
α 2 0
Pavel Pashevich
α 0 0
Vadim Pobudey
μ 2 0
Nikita Nekrasov
μ 1 0
Musa Isah
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 2 0
Aleksey Teslyuk
ε 0 0
Evgeni Milevski
μ 0 0
Jozef Okoro
μ 0 0
Kirill Shevchenko
α 0 0
Petr Zgurskiy
ε 0 0
Raymond Adeola
μ 0 0
Yuri Muzychenko
μ 0 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
56 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.42
4.35
7.00
2.12
1.65

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
19.10.19
ΜΠΑΤΕ
Gomel
1
:
1
01.06.19
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
13.06.18
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
29.07.17
ΜΠΑΤΕ
Gomel
3
:
0
01.04.17
Gomel
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
14.08.15
Gomel
ΜΠΑΤΕ
0
:
0
25.04.15
ΜΠΑΤΕ
Gomel
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2014
22.11.14
ΜΠΑΤΕ
Gomel
4
:
0
22.06.14
ΜΠΑΤΕ
Gomel
0
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
20.03.21
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ι
14.03.21
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
Gomel
21.03.21
Gomel
Sputnik
Ν
13.03.21
Ρουχ
Gomel
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Ντιναμό Μπρεστ
3 2 1 0 5:0 7
Ισλόκ
2 2 0 0 3:0 6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 3:1 6
4
ΜΠΑΤΕ
2 1 1 0 3:0 4
5
Ντιναμό Μινσκ
2 1 1 0 3:0 4
6
Gomel
2 1 1 0 3:1 4
7
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
8
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:3 3
9
Βιτέμπσκ
2 0 2 0 0:0 2
10
Νέμαν
3 0 2 1 1:2 2
11
Ρουχ
2 0 2 0 3:3 2
12
Μινσκ
2 0 1 1 2:3 1
13
Σλατσκ
2 0 1 1 1:4 1
14
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 0:2 0
15
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
16
Sputnik
2 0 0 2 0:6 0
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
3 2 1 0 5:0 7
2
Ισλόκ
2 2 0 0 3:0 6
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2 2 0 0 3:1 6
4
ΜΠΑΤΕ
2 1 1 0 3:0 4
5
Ντιναμό Μινσκ
2 1 1 0 3:0 4
6
Gomel
2 1 1 0 3:1 4
7
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
8
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:3 3
9
Βιτέμπσκ
2 0 2 0 0:0 2
10
Νέμαν
3 0 2 1 1:2 2
11
Ρουχ
2 0 2 0 3:3 2
12
Μινσκ
2 0 1 1 2:3 1
13
Σλατσκ
2 0 1 1 1:4 1
14
Σλάβια Μοζίρ
2 0 0 2 0:2 0
15
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
16
Sputnik
2 0 0 2 0:6 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
2 2 0 0 3:0 6
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 1 0 0 1:0 3
3
ΜΠΑΤΕ
1 1 0 0 3:0 3
4
Ντιναμό Μινσκ
1 1 0 0 3:0 3
5
Gomel
1 1 0 0 2:0 3
6
Ενερτζέτικ-BGU
2 1 0 1 4:2 3
7
Ντιναμό Μπρεστ
1 0 1 0 0:0 1
8
Νέμαν
2 0 1 1 0:1 1
9
Μινσκ
1 0 1 0 2:2 1
10
Σλατσκ
1 0 1 0 1:1 1
11
Ρουχ
1 0 1 0 1:1 1
12
Βιτέμπσκ
1 0 1 0 0:0 1
13
Τορπέντο Ζόντινο
0 0 0 0 0:0 0
14
Smorgon
0 0 0 0 0:0 0
15
Sputnik
1 0 0 1 0:4 0
16
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
2 2 0 0 5:0 6
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1 1 0 0 2:1 3
3
Τορπέντο Ζόντινο
2 1 0 1 1:3 3
4
Βιτέμπσκ
1 0 1 0 0:0 1
5
Ρουχ
1 0 1 0 2:2 1
6
Νέμαν
1 0 1 0 1:1 1
7
Gomel
1 0 1 0 1:1 1
8
Ντιναμό Μινσκ
1 0 1 0 0:0 1
9
ΜΠΑΤΕ
1 0 1 0 0:0 1
10
Ισλόκ
0 0 0 0 0:0 0
11
Ενερτζέτικ-BGU
0 0 0 0 0:0 0
12
Μινσκ
1 0 0 1 0:1 0
13
Sputnik
1 0 0 1 0:2 0
14
Σλατσκ
1 0 0 1 0:3 0
15
Σλάβια Μοζίρ
1 0 0 1 0:1 0
16
Smorgon
2 0 0 2 0:5 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Belarus
3η αγωνιστική