ΜΠΑΤΕ
6 Νοεμβρίου
3
:
2
Μινσκ
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Μινσκ 6 Νοεμβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
29.10.22
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
24.10.22
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
20.10.22
Ισλόκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
15.10.22
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.10.22
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
01.10.22
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
16.09.22
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
10.09.22
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ν
28.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.08.22
ΜΠΑΤΕ
Dnepr Mogilev
Ν
14.08.22
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ι
07.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Μινσκ
30.10.22
Μινσκ
Dnepr Mogilev
Ν
23.10.22
Μπελσίνα
Μινσκ
Ι
18.10.22
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
14.10.22
Arsenal Dzerzhinsk
Μινσκ
Ι
08.10.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μινσκ
Η
02.10.22
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
18.09.22
Νέμαν
Μινσκ
Ι
10.09.22
Μινσκ
Ισλόκ
Η
02.09.22
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
27.08.22
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
19.08.22
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
13.08.22
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
07.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Η
15.07.22
Gomel
Μινσκ
Ν
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
04.07.22
Dnepr Mogilev
Μινσκ
Ν
26.06.22
Μινσκ
Μπελσίνα
Η
19.06.22
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
26.05.22
Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ν
20.05.22
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
14.05.22
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
08.05.22
Μινσκ
Νέμαν
Ν
01.05.22
Ισλόκ
Μινσκ
Η
23.04.22
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
15.04.22
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
09.04.22
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
03.04.22
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η

Μεταξύ τους αγώνες: ΜΠΑΤΕ — Μινσκ

Πρέμιερ Λιγκ 2022
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
15.08.21
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
11.04.21
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.07.20
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.09.19
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
3
:
2
26.04.19
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
20.07.18
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
2
:
0
06.04.18
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
06.08.17
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 18 5 5 50:16 59
Ενερτζέτικ-BGU
28 17 6 5 47:23 57
ΜΠΑΤΕ
28 14 11 3 46:19 53
4
Ντιναμό Μινσκ
28 14 11 3 45:24 53
5
Ισλόκ
28 14 6 8 45:32 48
6
Μινσκ
28 12 7 9 44:39 43
7
Gomel
28 12 6 10 34:34 42
8
Τορπέντο Ζόντινο
28 11 9 8 35:29 42
9
Νέμαν
28 9 12 7 38:33 39
10
Σλατσκ
28 7 10 11 26:40 31
11
Σλάβια Μοζίρ
28 8 7 13 33:45 31
12
Μπελσίνα
28 6 12 10 35:42 30
13
Ντιναμό Μπρεστ
28 5 10 13 29:43 25
14
Βιτέμπσκ
28 4 9 15 26:45 21
15
Arsenal Dzerzhinsk
28 4 8 16 17:40 20
16
Dnepr
28 3 3 22 21:67 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 12:1 13
2
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 0 1 10:4 12
3
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 8:2 11
4
Νέμαν
5 3 0 2 8:3 9
5
Ισλόκ
5 2 2 1 7:5 8
6
Gomel
5 2 2 1 6:6 8
7
Μινσκ
5 2 2 1 9:4 8
8
Ντιναμό Μινσκ
5 1 3 1 10:8 6
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 3 1 5:5 6
10
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 3 1 2:4 6
11
Σλατσκ
5 1 2 2 2:7 5
12
Μπελσίνα
5 1 2 2 4:7 5
13
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 3 2 6:11 3
14
Σλάβια Μοζίρ
5 0 2 3 2:10 2
15
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Dnepr
5 0 0 5 0:11 0
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 9 2 3 21:8 29
2
Μινσκ
14 9 2 3 23:14 29
3
Νέμαν
14 8 4 2 22:12 28
4
ΜΠΑΤΕ
14 7 4 3 25:14 25
5
Gomel
14 8 0 6 17:16 24
6
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 4 4 21:12 22
7
Ντιναμό Μινσκ
14 5 7 2 21:14 22
8
Ισλόκ
14 5 5 4 20:17 20
9
Τορπέντο Ζόντινο
14 5 5 4 19:14 20
10
Σλατσκ
14 3 6 5 14:22 15
11
Μπελσίνα
14 3 5 6 14:21 14
12
Σλάβια Μοζίρ
14 3 4 7 16:21 13
13
Ντιναμό Μπρεστ
14 2 7 5 19:22 13
14
Βιτέμπσκ
14 2 6 6 12:22 12
15
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 5 7 10:18 11
16
Dnepr
14 3 0 11 13:37 9
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ενερτζέτικ-BGU
14 11 2 1 26:11 35
2
Ντιναμό Μινσκ
14 9 4 1 24:10 31
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 9 3 2 29:8 30
4
Ισλόκ
14 9 1 4 25:15 28
5
ΜΠΑΤΕ
14 7 7 0 21:5 28
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 4 4 16:15 22
7
Σλάβια Μοζίρ
14 5 3 6 17:24 18
8
Gomel
14 4 6 4 17:18 18
9
Σλατσκ
14 4 4 6 12:18 16
10
Μπελσίνα
14 3 7 4 21:21 16
11
Μινσκ
14 3 5 6 21:25 14
12
Ντιναμό Μπρεστ
14 3 3 8 10:21 12
13
Νέμαν
14 1 8 5 16:21 11
14
Βιτέμπσκ
14 2 3 9 14:23 9
15
Arsenal Dzerzhinsk
14 2 3 9 7:22 9
16
Dnepr
14 0 3 11 8:30 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 23 -14
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 2 -3
Ντανίλα Νετσάεφ
α 27 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 26 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 23 1
Sidi Bane
α 6 0
Aleksandr Martynov
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 28 9
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 27 4
Valeri Bocherov
μ 26 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 26 4
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 26 4
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 13 1
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 12 0
Timofey Sharkovskiy
μ 11 0
Viktor Sotnikov
μ 9 0
Danila Zhulpa
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 25 5
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 21 2
Artem Shumanskiy
ε 20 4
Damjan Dostanic
ε 10 0
Nikita Nekrasov
ε 7 1
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Μινσκ

Vadim Skripchenko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 10 -11
Egor Generalov
τ 6 -10
Nikita Khalimonchik
α 21 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 15 0
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 13 0
Andrey Lebedev
α 10 0
Gleb Yakushevich
α 8 0
Vladislav Grekovich
α 2 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 27 2
Αντόν Σραμτσένκο
μ 27 7
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 26 0
Daniil Dushevskiy
μ 24 2
Kirill Chernook
μ 23 3
Maksim Shilo
μ 15 0
Nikolay Ivanov
μ 14 0
Andrey Levkovets
μ 13 1
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 12 1
Aleksa Matic
μ 11 0
Dzenyagha Saagi
μ 8 0
Kirill Krestinin
μ 0 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίσκι
ε 25 18
Rodion Pechura
ε 16 1
Timofey Martynov
ε 14 0
Semen Penchuk
ε 5 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;