Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Ντιναμό Μινσκ 10 Σεπτεμβρίου 2022

10 Σεπτεμβρίου 2022, 17:00
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

ΜΠΑΤΕ

Aleksandr Mikhailov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 9 -3
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 12 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 11 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 10 0
Μαξίμ Βολοντκό
α 7 0
Sidi Bane
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 12 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 12 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 12 3
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 12 5
Valeri Bocherov
μ 11 1
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 9 4
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 8 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 7 0
Camara Yamoussa
μ 2 0
Timofey Sharkovskiy
μ 2 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 9 1
Artem Shumanskiy
ε 7 1
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 5 0
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Nikita Nekrasov
ε 4 1
Idris Nuradin
ε 1 0
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 12 -11
Andrey Sinenko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 12 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 11 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 10 1
Νικίτα Ναούμοφ
α 9 0
Edilson Borba de Aquino
α 8 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 2 0
Anton Putilo
μ 11 2
Nikita Demchenko
μ 11 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 11 4
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 8 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 8 1
Filip Valencic
μ 7 0
Ivan Pesic
μ 4 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 3 0
Dmitri Borodin
μ 2 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 12 4
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 11 4
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 10 2
Dmitri Latykhov
ε 6 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2022
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
06.11.21
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
14.03.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
2
09.03.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.11.19
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
0
05.07.19
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
2
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Ντιναμό Μινσκ
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 3 1 23:5 27
Ενερτζέτικ-BGU
12 8 2 2 25:9 26
Ντιναμό Μινσκ
13 7 4 2 20:13 25
4
Ισλόκ
13 6 4 3 20:16 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 6 3 3 14:7 21
6
Μινσκ
12 6 1 5 18:18 19
7
Νέμαν
12 4 6 2 17:14 18
8
Gomel
12 5 3 4 15:14 18
9
Σλάβια Μοζίρ
12 5 2 5 20:20 17
10
Μπελσίνα
13 4 5 4 17:18 17
11
Σλατσκ
12 3 6 3 14:18 15
12
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 2 6 11:16 14
13
Βιτέμπσκ
12 2 4 6 11:18 10
14
Arsenal Dzerzhinsk
13 1 4 8 8:19 7
15
Dnepr
12 1 3 8 10:24 6
16
Ντιναμό Μπρεστ
12 0 4 8 8:22 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:1 13
2
Μπελσίνα
5 3 1 1 9:6 10
3
Ισλόκ
5 3 1 1 8:6 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 11:8 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 5:3 9
6
Νέμαν
5 2 3 0 8:4 9
7
Gomel
5 2 3 0 6:4 9
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:1 8
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 5:5 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 9:11 7
11
Μινσκ
5 2 0 3 7:10 6
12
Dnepr
5 1 2 2 8:9 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 4:6 4
14
Arsenal Dzerzhinsk
5 1 0 4 4:9 3
15
Σλατσκ
5 0 3 2 5:11 3
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 1 4 2:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μινσκ
7 5 0 2 11:7 15
2
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 2 2 16:7 14
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 4 0 2 8:2 12
4
Νέμαν
7 3 3 1 10:8 12
5
Ισλόκ
7 2 3 2 9:9 9
6
ΜΠΑΤΕ
4 3 0 1 8:3 9
7
Gomel
5 3 0 2 5:4 9
8
Σλάβια Μοζίρ
6 2 2 2 11:11 8
9
Μπελσίνα
8 2 2 4 7:12 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 1 4 1 7:7 7
11
Σλατσκ
6 1 3 2 7:10 6
12
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:7 5
13
Arsenal Dzerzhinsk
7 1 2 4 7:12 5
14
Τορπέντο Ζόντινο
4 1 1 2 5:7 4
15
Ντιναμό Μπρεστ
7 0 4 3 6:12 4
16
Dnepr
5 1 0 4 3:9 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 3 0 15:2 18
2
Ντιναμό Μινσκ
7 6 0 1 13:6 18
3
Ισλόκ
6 4 1 1 11:7 13
4
Ενερτζέτικ-BGU
4 4 0 0 9:2 12
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 3 1 4 6:9 10
6
Σλατσκ
6 2 3 1 7:8 9
7
Gomel
7 2 3 2 10:10 9
8
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 2 3 1 6:5 9
9
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 9:9 9
10
Μπελσίνα
5 2 3 0 10:6 9
11
Νέμαν
5 1 3 1 7:6 6
12
Βιτέμπσκ
7 1 2 4 7:11 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 7:11 4
14
Dnepr
7 0 3 4 7:15 3
15
Arsenal Dzerzhinsk
6 0 2 4 1:7 2
16
Ντιναμό Μπρεστ
5 0 0 5 2:10 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;