ΜΠΑΤΕ
10 Σεπτεμβρίου
0
:
0
Ντιναμό Μινσκ
1
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
x
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
U
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
O
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Προσεχείς αγώνες

This match has ended, please select an alternative match to bet on
1 X 2
ΣK ΣO
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
09 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
10 Δεκεμβρίου
Κορυφαία πρόταση
There are no forecasts for this match
Κορυφαίο tip
There are no trends for this match
Περισσότερες προτάσεις και tips
Εμφάνιση όλων

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Ντιναμό Μινσκ 10 Σεπτεμβρίου 2022

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
04.09.22
Gomel
ΜΠΑΤΕ
Ν
28.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.08.22
ΜΠΑΤΕ
Dnepr Mogilev
Ν
14.08.22
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Ι
07.08.22
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
15.07.22
ΜΠΑΤΕ
Arsenal Dzerzhinsk
Η
09.07.22
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
03.07.22
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
29.06.22
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
25.06.22
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Ι
18.06.22
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
28.05.22
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
13.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ι
08.05.22
ΜΠΑΤΕ
Βιτέμπσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
22.04.22
ΜΠΑΤΕ
Gomel
Ν
16.04.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
10.04.22
Dnepr Mogilev
ΜΠΑΤΕ
Ν
02.04.22
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
20.03.22
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
Ντιναμό Μινσκ
04.09.22
Ντιναμό Μινσκ
Dnepr Mogilev
Ν
31.08.22
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Ν
27.08.22
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ι
21.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
14.08.22
Arsenal Dzerzhinsk
Ντιναμό Μινσκ
Ν
07.08.22
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
02.07.22
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
26.06.22
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
18.06.22
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ι
28.05.22
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.05.22
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
14.05.22
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
08.05.22
Gomel
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
23.04.22
Dnepr Mogilev
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
09.04.22
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.04.22
Ντιναμό Μινσκ
Arsenal Dzerzhinsk
Ι
18.03.22
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν

Μεταξύ τους αγώνες: ΜΠΑΤΕ — Ντιναμό Μινσκ

Πρέμιερ Λιγκ 2022
02.05.22
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2021
06.11.21
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
19.06.21
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
14.03.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
2
09.03.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2019
24.11.19
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
0
05.07.19
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
2
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Κατατάξεις

Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
19 12 4 3 33:12 40
ΜΠΑΤΕ
20 11 6 3 36:15 39
Ντιναμό Μινσκ
19 11 6 2 31:16 39
4
Ενερτζέτικ-BGU
19 11 5 3 34:17 38
5
Ισλόκ
21 10 4 7 35:26 34
6
Μινσκ
21 10 3 8 34:34 33
7
Gomel
20 9 4 7 27:22 31
8
Τορπέντο Ζόντινο
20 8 5 7 25:22 29
9
Νέμαν
20 6 10 4 27:26 28
10
Σλάβια Μοζίρ
21 7 5 9 28:33 26
11
Μπελσίνα
20 5 8 7 28:30 23
12
Σλατσκ
21 5 7 9 22:32 22
13
Ντιναμό Μπρεστ
20 4 6 10 16:27 18
14
Βιτέμπσκ
21 4 6 11 21:32 18
15
Arsenal Dzerzhinsk
21 3 4 14 13:33 13
16
Dnepr
21 3 3 15 20:53 12
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 14:3 13
2
Ντιναμό Μινσκ
5 3 2 0 8:2 11
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 2 0 7:2 11
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 9:5 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:7 10
6
Gomel
5 3 0 2 9:5 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 3 0 10:5 9
8
Νέμαν
5 2 2 1 6:5 8
9
Μινσκ
5 2 1 2 6:9 7
10
Βιτέμπσκ
5 2 1 2 8:6 7
11
Μπελσίνα
5 1 3 1 10:8 6
12
Σλατσκ
5 1 1 3 3:5 4
13
Σλάβια Μοζίρ
5 0 3 2 2:5 3
14
Ισλόκ
5 1 0 4 8:8 3
15
Dnepr
5 1 0 4 3:18 3
16
Arsenal Dzerzhinsk
5 0 0 5 1:9 0
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Μινσκ
11 7 1 3 17:14 22
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 6 1 2 13:5 19
3
Νέμαν
10 5 3 2 14:11 18
4
ΜΠΑΤΕ
10 5 2 3 18:11 17
5
Ενερτζέτικ-BGU
10 4 4 2 16:7 16
6
Gomel
10 5 0 5 12:12 15
7
Ντιναμό Μινσκ
9 3 5 1 14:8 14
8
Τορπέντο Ζόντινο
10 3 4 3 16:12 13
9
Σλατσκ
10 3 3 4 13:16 12
10
Σλάβια Μοζίρ
11 3 3 5 15:18 12
11
Ισλόκ
10 3 3 4 14:14 12
12
Βιτέμπσκ
10 2 4 4 11:15 10
13
Dnepr
11 3 0 8 12:31 9
14
Μπελσίνα
10 2 3 5 8:14 9
15
Ντιναμό Μπρεστ
10 1 5 4 9:14 8
16
Arsenal Dzerzhinsk
11 2 2 7 9:17 8
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs
Ομάδα Αγώνες Ν Ι Η Γκολ Βαθμοί Φόρμα
1
Ντιναμό Μινσκ
10 8 1 1 17:8 25
2
Ισλόκ
11 7 1 3 21:12 22
3
Ενερτζέτικ-BGU
9 7 1 1 18:10 22
4
ΜΠΑΤΕ
10 6 4 0 18:4 22
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
10 6 3 1 20:7 21
6
Gomel
10 4 4 2 15:10 16
7
Τορπέντο Ζόντινο
10 5 1 4 9:10 16
8
Σλάβια Μοζίρ
10 4 2 4 13:15 14
9
Μπελσίνα
10 3 5 2 20:16 14
10
Μινσκ
10 3 2 5 17:20 11
11
Νέμαν
10 1 7 2 13:15 10
12
Σλατσκ
11 2 4 5 9:16 10
13
Ντιναμό Μπρεστ
10 3 1 6 7:13 10
14
Βιτέμπσκ
11 2 2 7 10:17 8
15
Arsenal Dzerzhinsk
10 1 2 7 4:16 5
16
Dnepr
10 0 3 7 8:22 3
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Relegation play-offs

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Sergey Zenevich
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντρέι Κούντραβετς
τ 15 -10
Vyacheslav Dergachev
τ 3 -2
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 1 -1
Ντανίλα Νετσάεφ
α 18 1
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 17 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 14 0
Sidi Bane
α 3 0
Aleksandr Martynov
α 1 0
Vladislav Melko
α 1 0
Βαλέρι Γκρομίκο
μ 19 2
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
μ 19 3
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 19 6
Valeri Bocherov
μ 18 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
μ 17 3
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 10 0
Timofey Sharkovskiy
μ 5 0
Viktor Sotnikov
μ 5 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 5 0
Danila Zhulpa
μ 1 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 16 4
Artem Shumanskiy
ε 14 3
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 12 2
Nikita Nekrasov
ε 6 1
Aleksandr Frantsuzov
ε 4 0
Damjan Dostanic
ε 4 0
Ντιναμό Μινσκ

Artem Chelyadinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 19 -16
Andrey Sinenko
τ 0 0
Denis Shpakovski
τ 0 0
Αλεξέι Βακούλιτς
α 18 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 18 1
Edilson Borba de Aquino
α 14 0
Νικίτα Ναούμοφ
α 14 0
Ρομάν Μπεγκουνόφ
α 14 1
Vladislav Kalinin
α 5 0
Αλεξάντερ Σατσίφκο
α 5 0
Higor Gabriel
α 3 0
Ivan Khovalko
α 1 0
Nikita Demchenko
μ 17 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 17 4
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 15 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 15 1
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 14 1
Anton Putilo
μ 12 2
Filip Valencic
μ 7 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 6 2
Ivan Pesic
μ 4 0
Dmitri Borodin
μ 3 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 3 0
Ιβάν Μπακάρ
ε 19 8
Ντούσαν Μπάκιτς
ε 17 5
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 15 5
Dmitri Latykhov
ε 10 0
Zoran Josipovic
ε 2 0
ΧΟΡΗΓΙΑ

Το εικονίδιο "Χορηγία" σημαίνει ότι η τοποθέτηση της στοιχηματικής σε αυτήν τη λίστα καθορίζεται με εμπορικά κριτήρια.

Οι αξιολογήσεις στη Legalbet γίνονται με όσο το δυνατόν πιο ειλικρινή και αντικειμενικό τρόπο, γι’ αυτό επισημαίνονται με το εικονίδιο "Δεν πωλείται" ώστε να γίνει ξεκάθαρο.

Στοιχηματικές
Stoiximan
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bet365
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Sportingbet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betshop
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
NetBet
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Όλες οι στοιχηματικές
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;