Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Μπελσίνα

3 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
3 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
17 Ιουλίου Παρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες
0 Λεπτομέρειες
19 Ιουλίου Κυρ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 11 -13
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 6 -5
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 15 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 14 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 14 0
Μπόγιαν Νάστιτς
α 14 0
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 11 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 10 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 8 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 5 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 17 4
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 16 7
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 16 5
Ντμίτρι Μπάχα
μ 15 1
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 10 1
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 5 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 5 0
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 1 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 16 3
Νεμάνια Μίλιτς
ε 14 5
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 5 1
Αμφίβολοι
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2
Μπελσίνα

Dmitri Migas
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 8 -13
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 15 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 14 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 9 1
Μαξίμ Γκρεκ
α 8 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 3 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 16 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 15 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 15 3
Dmitriy Rekish
μ 13 0
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 13 0
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 12 1
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 9 0
Ντμίτρι Λεμπέντεφ
μ 1 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 17 5
Nivaldo Ferreira
ε 10 1
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2016
28.08.16
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
2
:
1
29.04.16
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2015
31.08.15
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
1
:
0
10.05.15
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2014
29.06.14
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
19.04.14
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
5
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2013
24.06.13
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
13.04.13
ΜΠΑΤΕ
Μπελσίνα
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2012
07.10.12
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η
Μπελσίνα
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;